Ofiar Katynia 34 A  (32) 264 50 44   parafiastrzemieszyce@gmail.com A A A  

Diecezjalny turniej ministrancki w ping-ponga

niedziela, 24-12-2023


W sobotę, 9 grudnia, w Olkuszu rozegrany został XVIII Turniej Tenisa Stołowego Ministranci z naszej parafii Dawid i Franek mieli okazję spotkać się i sprawdzić swoje umiejętności. Była to okazja do integracji ministrantów. Poza elementem jednoczącym nie zabrakło oczywiście męskiej rywalizacji. Wspólnota ministrantów i lektorów to nie tylko służba Bogu i ludziom w Kościele, ale także okazja do mile spędzonego czasu w gronie rówieśników. Najlepsi gracze zostali nagrodzeni.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM