Ofiar Katynia 34 A  (32) 264 50 44   parafiastrzemieszyce@gmail.com A A A  

DROGA KRZYŻOWA ULICAMI MIASTA

piątek, 31-03-2023


Bardzo wielu mieszkańców naszej parafii wzięło dziś udział w Drodze krzyżowej ulicami naszego miasta. Nabożeństwo odbyło się po wieczornej mszy św. Podczas Drogi krzyżowej w niesienie krzyża włączyli się mieszkańcy oraz przedstawiciele grup parafialnych. Nad przebiegiem i porządkiem Drogi krzyżowej czuwała policja. Droga Krzyżowa ofiarowana była w intencji naszej Ojczyzny oraz pokoju na całym świecie zwłaszcza o zaprzestanie wojny w Ukrainie. Dziękujemy wszystkim za wspólne podążanie śladami Jezusa Chrystusa, za danie świadectwa pomimo niedogodności w postaci deszczu. Niech Pan z wysokości krzyża spojrzy na naszą parafię i odnowi oblicze ziemi!

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM