Ofiar Katynia 34 A  (32) 264 50 44   parafiastrzemieszyce@gmail.com A A A  

Sosnowiecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

poniedziałek, 25-07-2022


W dniach 23-24.08 br., miała miejsce nasza parafialna, piesza pielgrzymka na Jasną Górę.  W tym roku, idąc do naszej kochanej Matki,  przyświecało nam hasło: "W Krzyżu - miłośći nauka." Droga chwilami była trudna.  Raz było baaardzo mokro,  raz gorąco.  Jednak cały czas towarzyszyła nam ogromna radość,  jedność, braterska miłość i modlitwa.  Atmosfera na pielgrzymce jest zawsze wyjątkowa - jesteśmy jedną, wielką rodziną. Słowa piosenki "Bo nikt nie ma z nas tego,  co mamy razem", stają się żywe.
Szliśmy do Maryi z podziękowaniami za otrzymane łaski i z wieloma prośbami.  Wróciliśmy ze słowami "Zróbcie wszystko,  cokolwiek wam powie". Pragniemy być temu  posłuszni . 
Jeżeli Bóg da, za rok czeka nas nas znowu pielgrzymka, na którą już dziś wszystkich zapraszamy. 
Bogu niech będą dzięki,  za dany nam czas. 
Dziękujemy ks. Ireneuszowi za prowadzenie grupy i kl. Łukaszowi Muzyk za pomoc i wspólne pielgrzymowanie. Wszystkim pielgrzymom dziękujemy za pielgrzymi trud. Chwała Panu.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM