Ofiar Katynia 34 A  (32) 264 50 44   parafiastrzemieszyce@gmail.com A A A  

Spotkanie ministrantów na rozpoczęcie roku formacyjnego

czwartek, 29-09-2022 | dodał: ks. Ireneusz


W sobotę 24.09.2022 ministranci i lektorzy wraz z opiekunem ks. Ireneuszem zorganizowali grilla na rozpoczęcie roku formacyjnego. Wspólne spotkanie rozpoczęliśmy od modlitwy. Obecny był wśród nas ks. Proboszcz, który pobłogosławił przygotowany posiłek oraz nas, którzy rozpoczniemy nowy rok formacyjny. Podczas oczekiwania na kiełbaski rozegraliśmy mecz ping-ponga. Później wspólnie zjedliśmy przygotowane smakołyki. Wdzięczni organizatorom ks proboszczowi Zbigniewowi i ks Ireneuszowi, za zorganizowanie aktywnego popołudnia, mamy nadzieję, że takie spotkania będą organizowane częściej.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM