Ofiar Katynia 34 A  (32) 264 50 44   parafiastrzemieszyce@gmail.com A A A  

Święty Mikołaj odwiedził naszą parafię

środa, 06-12-2023


Święty Mikołaj odwiedził naszą parafię 6 grudnia br. po Mszy Świętej o godzinie 17:00. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło dzieci, które z niecierpliwością czekały na spotkanie z postacią znaną z dobroci i hojności.

Po zakończeniu Mszy Świętej, św. Mikołaj pojawił się w świątyni, a jego obecność wzbudziła radość i uśmiechy wśród najmłodszych parafian. Święty Mikołaj nie zapomniał o prezentach, którymi obdarował najmłodszych parafian.

Wizyta Świętego Mikołaja w parafii nie tylko dostarczyła niezapomnianych chwil radości, ale również przypomniała wszystkim obecnym o znaczeniu wspólnoty i dzielenia się radością z bliźnimi. Dziękujemy wszystkim którzy zaprosili naszego Mikołaja do naszej parafii. 

  1. Ireneusz

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM