Ofiar Katynia 34 A  (32) 264 50 44   parafiastrzemieszyce@gmail.com A A A  

Życzenia Wielkanocne 2024R.

niedziela, 31-03-2024


Drodzy Parafianie i wszyscy czytający te słowa !
W naszym życiu bardzo mało jest chwil bez walki i trudności, które nas spotykają i których doświadczamy. Dlatego na czas Świąt Wielkanocnych i na każdy następny przeżyty dzień życzymy Wam, jako kapłani posługujący pośród Was, radości z wszelkich darów Bożych i ludzkich. Życzymy daru łaski i świadomości, że jesteśmy wszyscy dziećmi Bożymi, za które umarł Jezus. Nauczmy się radować wszystkim. Cieszyć się, że możemy czynić dobro i dobra doświadczać. „Uradowali się uczniowie ujrzawszy Pana”. Niech Wam wszystkim, Waszym bliskim, całej Wspólnocie Parafialnej jak Apostołom przywrócona zostanie radość i sen naszego życia, aby zmartwychwstała nasza wiara w Boga, zmartwychwstała nasza wiara w człowieka, zmartwychwstał Chrystus w nas i przez naszą wiarę pozostał na ziemi, na której przyszło nam żyć, mieszkać, pracować i odnajdywać Boga. Niech Zmartwychwstały Jezus wędruje przez naszą wioskę, niech zajrzy do każdego domu, niech zasiądzie przy każdym stole, niech przywróci radość smutnym, zdrowie chorym, a nadzieję strapionym, samotnym i opuszczonym.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM