Ofiar Katynia 34 A  (32) 264 50 44   parafiastrzemieszyce@gmail.com A A A  

Orszak Trzech Króli

środa, 03-01-2024


W najbliższą sobotę zapraszamy parafian i miłych gości na IV Strzemieszycki Orszak Trzech Króli. Rozpoczniemy mszą św. o godz. 12, a następnie udamy się w drogę z mędrcami w poszukiwaniu nowonarodzonego Jezusa. W czasie przemarszu spotkamy wiele postaci i odwiedzimy różne miejsca. Na koniec w kruchcie bazyliki uczestniczyć będziemy w ciepłym i zimnym poczęstunku. 
Zachęcamy do przebierania się w postacie związane z Bożym Narodzeniem, dla najpiękniej przebranych nagrody, a dla wszystkich dzieci słodkości. 
Niech będzie głośno i radośnie na chwałę Pana !!!

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM